Kdo jsme a co nabízíme

Autoškola RZ Group, Praha
Naše Autoškola RZ Group působí v Praze 4 již více než 20 let. Naší výukou a výcvikem prošlo mnoho spokojených žáků, které jsme pod vedením zkušených lektorů naučili vše potřebné pro úspěšné složení nejen odborné zkoušky, ale i bezpečné zvládání provozu na našich pozemních komunikacích. Nezanedbatelná je i vysoká procentuální úspěšnost našich žáků u zkoušek i to, že se k nám prostřednictvím svých rodinných příslušníků a známých neustále vrací.
Provádíme výcvik řidičů skupiny B. Náš cíl je Váš řidičský průkaz a spokojenost. Dále nabízíme školení řidičů referentů. Poskytujeme kondiční jízdy pro držitele ŘP, kteří si potřebují jízdu v náročném provozu jen osvěžit a trochu procvičit. Nabízíme individuální přístup a výhodné ceny pro všechny.
Naší snahou není být nejlevnější autoškolou na trhu, ale za Vaše peníze Vám chceme nabídnout kvalitu, pozitivní přístup a příjemné prostředí bez stresů, trpělivost je u nás samozřejmostí. Získat řidičské oprávnění (řidičák) dnes patří již k základnímu vzdělání.
Přihlásit se

Naše služby

Chcete si udělat řidičský průkaz nebo posílit Vaše řidičské schopnosti?
Obojí zvládneme!

Výcvik řidičů pro skupinu B

Výuku teorie zajišťuje Autoškola RZ Group v odpoledních či večerních hodinách formou konzultací. Praktický výcvik probíhá individuálně dle možností žáků. Termíny jízd přizpůsobujeme co nejvíce potřebám žáků. Výcvik řidičů probíhá na vozidlech Škoda Fabia, k dispozici je také trenažér.

Školení řidičů

Naše autoškola nabízí školení řidičů referentů. Organizujeme školení na základě zákona 262/2006 Sb. (referentská vozidla). Tyto kurzy jsme schopni zajistit v prostorách autoškoly či v místě Vaší firmy.

Kondiční jízdy

Kondiční jízdy jsou vhodné pro zájemce, kteří absolvovali autoškolu, ale delší dobu neřídili motorové vozidlo a chtějí znovu získat jistotu za volantem, pravidelně neřídí a chtějí si řidičské dovednosti uchovat, chtějí se zdokonalit v řízení nebo se chtějí naučit průjezd konkrétní trasou. Kondiční jízdy provádíme individuelně po domluvě, v rozsahu odpovídajícím vašim schopnostem.

Copyright © 2022 Autoškola RZ Group
autoskola@rzgroup.cz · 241 443 877